Волинська область, Ратнівський район

Двадцять четверта сесія Самарівської сільської ради

Дата: 10.03.2020 09:06

6 березня відбулась двадцять четверта  сесія Самарівської сільської ради сьомого  скликання. На сесії розглянули такі питання сесії:

1. Про звіт про виконання   бюджету об’єднаної територіального  громади за 2019  рік.

2. Про  внесення  змін до  рішення сільської  ради  від  20.12.2019 р.22/5 «Про бюджет   об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік» .

3. Про ліквідацію сільських виборчих комісій.

4.Про затвердження  Положення про преміювання та надання матеріальної допомоги працівникам апарату Самарівської сільської  ради та її виконавчих органів.

5.Про затвердження проектно-кошторисної документації.

6. Про присвоєння назви вулиць на території сільської ради.

7. Про  розробку детального плану  частини кварталу № 5 житлової забудови  с. Язавні вул. Тиха.

8. Про  розробку детального плану  частини  житлової забудови  с.Межисить вул. Нова.

9. Про  розробку детального плану  житлової забудови  с. Самари вул. Прикордонна.

10. Про затвердження  переліку  земельних ділянок  сільскогосподарського призначення комунальної власності для передачі у власність.

11.Про  внесення  змін до рішень сесій.

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

13.  Про надання дозволу   на проведення  експертної  грошової оцінки  земельної ділянки  з метою продажу у власність гр. Гурич О.І.

14.  Про розгляд заяв.

15. Різне.

Депутати обговорили всі питання і прийняли відповідні рішення.