Онлайн - засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів

Дата: 07.05.2021 07:18

5 травня відбулося онлайн-засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів. Учасники обговорили питання "Модернізація змісту освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. Природнича галузь". На аукціон методичних ідей було представлено 4 лоти:

-Інтеграція змісту кількох навчальних предметів навколо природничої теми;

- Критичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів на уроках природознавства;

-Скрайбінг - сучасний засіб візуалізації мислення учнів;

-Інтерактивні прийоми роботи на уроках природознавства.

Цікавими та змістовними були виступи Сидорук Л.М., Борецької Л.П., Октисюк В. В., Тарасюк Л. Л., Бурчак О.В. Колеги поділилися досвідом використання скрайбінгу, прийомів "фішбоун", "кубик Блума". Під час методичних перегуків розглянули питання проведення ДПА в 4-их класах та щодо оцінювання результатів навчальних досягнень учнів 3-ого класу НУШ, результати участі вчителів початкових класів у конкурсі "Творчі сходинки педагогів Волині".

Сидорук Л.П., керівник МО вчителів початкових класів