Серпнева конференція педагогічних працівників

Дата: 01.09.2021 07:18

30 серпня пройшла серпнева конференція педагогічних працівників Самарііської територіальної громади, на яку прибули делегації усіх закладів освіти громади.

З доповіддю «Підсумки роботи за 2020-2021 навчальний рік. Організація освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році: тенденції та виклики» виступила заступник сільського голови Галина Хомук (доповідь додається) https://rada.info/upload/users_files/04334655/105efbec2fbe841ddaa0c8d6bb05ce88.docx,

В обговоренні доповіді взяли участь:

- Ірина Скибук, голова методичної ради Самарівської сільської ради;

- Галина Гусак, директор навчально — виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок” с. Язавні;

- Любов Сидорук, керівник методичного об'єднання вчителів початкових класів;

- Лариса Приймачук, керівник методичного об'єднання вчителів суспільно- природничого циклу, експерт ДСЯО у Волинській області.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Самарівської сільської ради Микола Маргес. Він подякував педпрацівникам за хорошу підготовку закладів освіти до нового навчального року, проаналізував фронт робіт, які проведені і ще будуть проведені у цьому році, та побажав творчих успіхів у новому навчальному році. Микола Володимирович нагородив кращих з кращих педагогів громади. Грамотою управління освіти і науки Волинської обласної держадміністрації нагороджені Галина Гусак, директор навчально — виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок” с. Язавні та Зіна Самарчук, вчитель української мови та літератури навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові. Громатою також відзначена Миронюк Віталіна Віталіївна, вчитель трудового навчання навчально — виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок” с. Язавні за участь у І етапі конкурсу “Учительроку -2021”. За результативну роботу з обдарованими учнями Подяками голови Самарівської сільської ради нагороджені:

Октисюк Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові;

- Самарчук Зіна Сергіївна, вчитель української мови та літератури навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові;

- Тарасюк Лідія Луківна, вчитель початкових класів навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові;

- Магдисюк Лариса Сергіївна, вчитель початкових класів навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові;

- Тарасюк Лілія Анатоліївна, вчитель української мови та літератури навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові;

• Левонюк Оксана Василівна, вчитель християнської етики ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика».

За результатами роботи конференції були визначені пріоритетні завдання Самарівської територіальної громади у 2021-2022 навчальному році https://rada.info/upload/users_files/04334655/2c8d3ffe30bda9c7a0efc792f7a4b2b2.odt.