Скликається чергова сесія сільської ради

Дата: 19.10.2021 17:25

Згідно з розпорядженням сільськогоголови Миколи Маргеса 9 чергова сесія Самарівської сільської ради VІІІ скликання скликається  02 листопада  2021 року. Сесія відбудеться в  адмінбудинку  сільської ради  ради (вул. Соборна, 26 с. Самари) о 10 год.

На сесію виносяться такі питання:

1. Про затвердження   Програми  Програми щодо забезпечення особистої безпеки громадян,  підтримання публічного порядку та публічної

безпеки, в т.ч.  безпеки дорожнього  руху, а також протидії злочинності  на території  Самарівської  територіальної громади  на 2021-2023 роки.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради    від 24  грудня 2020 року  № 2/7   «Про бюджет Самарівської сільської територіальної громади на 2021 рік».
  2. Про затвердження прогнозу  бюджету Самарівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  3. Про припинення юридичної особи комунальне некомерційне підприємство «Самарівська лікарня»  Самарівської  сільської  ради  Ратнівського району  Волинської області  шляхом ліквідації.
  4. Про перейменування закладів освіти  Самарівської сільської ради.
  5. Про намір передачі в оренду нерухомого комунального майна Самарівської сільської ради шляхом проведення електронного аукціону (приміщення лікарні с.Самари).
  6.  Про надання дозволу на списання  основних засобів  та інших  необоротних  матерільних активів, МШП.
  7. Про затвердження  детального плану  території  частини кварталу № 1

по вулиці вул. Молодіжній в с. Самари.

1. Про розробку частини детального  плану  житлової забудови с.Самари-Оріхові, вул.Лісова.
  2. Про розробку детального  плану частини кварталу  № 2 житлової

забудови  с.Самари,  вул.Соборна.

1. Про розробку частини детального  плану житлової забудови с.Березники, вул.Центральна.
  2. Про заходи щодо приведення до належного стану отриманих в комунальну власність земель сільськогосподарського призначення.
  3. Про погодження надання дозволу на розробку   проекту  землеустрою   для відведення в постійне  користування земельної ділянки для ведення лісового господарства.
  4. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) з невитребуваних   земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .
  5. Про передачу в оренду земельних ділянок (не переоформленого спадкового майна) земельних часток (паїв) товариству  з обмеженою відповідальністю «Бобли-Агро»  із земель колишнього СВК «Самарівський».
  6. Про розгляд заяв.
  7.  Різне.

На сесію запрошуються:  депутати районної ради, старости, керівники виконавчих органів, члени виконавчого комітету.