Скликається позачергова 10 сесія сільської ради

Дата: 09.12.2021 09:00

Згідно з розпорядженням сільського голови Миколи Маргеса 10 почергова сесія Самарівської сільської ради VІІІ скликання скликається  10 грудня 2021 року. Сесія відбудеться в  адмінбудинку  сільської ради  ради (вул. Соборна, 26 с. Самари) о 10 год.

На сесію виносяться такі питання:
1.Про внесення змін до   Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Самарівської  територіальної  громади на 2021-2023 роки.

2. Про внесення змін до рішення сільської ради    від 24  грудня 2020 року  № 2/7   «Про бюджет Самарівської сільської територіальної громади на 2021 рік».

3. Про затвердження  детального плану території житлової забудови с.Самари-Оріхові по вул.Лісова.

4. Про затвердження детального плану  території житлової забудови частини кварталу № 12 в  с. Язавні.

5. Про затвердження  детального  плану частини кварталу  № 2 в   с.Самари   вул.Соборна.

6. Про внесення змін в рішення сесії № 6/61  від 03.06.2021р «Про наданнядозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Октисюку Адаму Михайловичу».

7.Про внесення змін в рішення №6/49  від 03.06.2021р «Про передачу у приватну власність земельної ділянки    гр.Хвесик Галині Василівні» .

8. Про внесення змін до рішення сесії № 26/12 від 03.06.2020 р «Про затвердження переліку земельних  ділянок сільськогосподарського призначення  комунальної власності для передачі у власність».

9. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки     для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування.

10. Про розгляд заяв.
На сесію запрошуються:  депутати районної ради, старости, керівники виконавчих органів, члени виконавчого комітету.