Онлайн - семінар педпрацівників закладів дошкільної освіти

Дата: 23.12.2021 07:09

Вступне слово, оголошення теми, мети регламенту роботи оголосила заступник голови Самарівської сільської ради Хомук Галина Іванівна.

По другому питанню виступила голова методоб?єднання педагогічних працівників ЗДО Самарівської ТГ Штик Л.І. на тему «Гра – як провідний вид діяльності дошкільників». Вона розповіла про ігри сучасних дітей, про методичні рекомендації оновленого Державного стандарту, щодо освітнього напряму «Гра дитини», про класифікацію ігор і роль педагога в грі.

Відбулася презентація і обговорення фрагментів заняття з логіко-математичного розвитку «Слідами Колобка». Заняття проведене у середній групі вихователькою Штик Катериною і презентація фрагментів ігрової діяльності у різновіковій групі , яку провела вихователька Трофімук Світлана.

Заступник директора з НВР по дошкільному підрозділу Сидорук Валентина Степанівна провела з педагогічними працівниками гру «Чарівна скринька».

Заступник голови Самарівської сільської ради Хомук Галина Іванівна підвела підсумки семінару.

Людмила Штик, керівник МО педагогічних працівників ЗДО