Про скликання чергової одинадцятої сесії сільської ради 8 скликання

Дата: 10.12.2021 16:26

Згідно з розпорядженням сільського голови Миколи Маргеса 11 чергова сесія Самарівської сільської ради VІІІ скликання скликається  22 грудня 2021 року. Сесія відбудеться в  адмінбудинку  сільської ради  ради (вул. Соборна, 26 с. Самари) о 10 год.

На сесію виносяться такі питання:

1. Про затвердження  штатних розписів  на 2022 рік.
  2. Про організацію харчування дітей в закладах освіти Самарівської  сільської  ради у 2022 році.
  3. Про затвердження   Програми  фінансового забезпечення відзначення
  4. свят та проведення заходів на території  Самарівської  сільської ради на 2022-2024 роки.
  5.  Про бюджет  Самарівської  сільської  територіальної  громади на 2022 рік.
  6. Про надання  грошової допомоги  сім’ї загиблого в Афганістані.
  7. Про умови оплати праці  сільського  голови в 2022  році.
  8. Про припинення юридичної особи комунальне некомерційне підприємство «Самарівська лікарня»  Самарівської  сільської  ради  Ратнівського району  Волинської області  шляхом ліквідації.
  9. Про надання дозволу на списання   основних засобів  та інших  необоротних    матерільних активів, МШП.

10. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок

в натурі (на місцевості) з невитребуваних  земельних часток (паїв) по Межиситівському старостинському окрузі  для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва .

11 . Про надання в оренду земельних ділянок   Межиситівського старостинського округу, що перебувають в управлінні спадщиною.

12. Про надання в оренду земельних ділянок   Залухівського старостинського округу,  що перебувають в управлінні спадщиною.

13. Про надання дозволу на складання технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок

в натурі (на місцевості) з невитребуваних  земельних часток (паїв)  по Залухівському старостинському окрузі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження  переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення  комунальної власності для продажу прав

на них на земельних торгах.

15. Про розгляд заяв.

16. Різне.

На сесію запрошуються:  депутати районної ради, старости, керівники виконавчих органів, члени виконавчого комітету.