Брикети торфові

Брикети торфові (код ДК 021:2015: 09110000-3: Тверде паливо)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2021-01-11-002966-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати показникам якості безпеки, які встановлюються законодавством України та діючими стандартами.

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам чинного законодавства України (державним стандартам (технічним умовам)) та передбачати застосування заходів із захисту довкілля.

ТЕХНІЧНі вимоги

Найменування

Одиниця виміру

Вимоги

1.

Брикети торфові

тонна

Відповідність наступним технічним характеристикам:

назва товару - брикети торфові. Стандартні розміри, згідно ДСТУ 2042-92. Всі технічні вимоги до предмета закупівлі повинні відовідати  ДСТУ 2042-92 і підтверджуються сертифікатом відповідності. В сертифікаті обов’язково зазначаються дата його видачі та термін дії .

162

З метою забезпечення відповідності пропозиції учасника предмету закупівлі, учасник зобов’язаний надати в підтвердження технічних вимог наступні документи:

• сертифікат, що підтверджує відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам/його якість.

При відвантаженні товару, обсяг товару має відповідати обсягу, який зазначено у супровідних документах. Приймання товару за кількістю і якістю здійснюється представником Замовника.

Витрати які Учасник включає у цінову пропозицію:

• доставка товару здійснюється до закладів Самарівської сільської ради  за адресою згідно додатку №9 Тендерної документації.
  • здійснення вантажно –розвантажувальних послуг при поставці товару.

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватись заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів використання брикетів торфових закладами та установами Самаріівської сільської ради у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 265680,00 грн (двісті шістдесят п'ять тисяч шістсот вісімдесят грн 00 коп.)