Волинська область, Ратнівський район

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

В понеділок, 25 березня 2019 року, о 9.00 годині  в приміщенні Самарівської сільської ради   ( вул. Соборна,26) буде проведено засідання конкурсної комісії  по конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Самарівська  лікарня"  Самарівської сільської  ради Ратнівського району Волинської області.

ОГОЛОШЕННЯ

В пятницю, 22 березня 2019 року, о 10.00 годині  в приміщенні Самарівської сільської ради ( вул. Соборна,26) буде проведено іспит та відбір кандитатів на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста - юристконсультанта.

Конкурсна комісія.

Оголошення

про проведення  конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Самарівська  лікарня"  Самарівської сільської  ради Ратнівського району Волинської області