Правова допомога

31 Січня, 2022 р., 08:48
При придбанні товарів кожен із нас, навіть не задумуючись, стає учасником правовідносин, які виникають між нами (споживачами) з одного боку та продавцем (підприємством, установою, організацію або громадянином-підприємцем) з іншого. Основним підтверджуючим документом відносин між споживачем і продавцем є договір.
31 Січня, 2022 р., 08:46
Якщо між подружжям виникає спір щодо розміру належних їм часток, порядку або способу поділу спільного майна, то добровільний порядок поділу майна змінюється на судовий. При поділі майна суду в першу чергу необхідно визначити його предмет, тобто те майно подружжя, яке підлягає поділу. При поділі майна подружжя мають враховуватися три категорії об'єктів:
31 Січня, 2022 р., 08:40
З 2017 року набули чинності зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», які значно розширили права ветеранів війни та учасників бойових дій щодо отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Якщо раніше учасники бойових дій могли звертатися за правовою допомогою виключно щодо вирішення питань їхнього соціального захисту, то тепер — з будь-яких питань.
24 Липня, 2021 р., 12:41
Відкриття ринку землі дoзвoлилo грoмaдянaм вільнo купувaти тa прoдaвaти землі cільcькoгocпoдaрcькoгo признaчення, які нaлежaть їм нa прaві привaтнoї влacнocті.
26 Травня, 2021 р., 07:57
Право земельного сервітуту
28 Січня, 2021 р., 07:12
Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі є платниками земельного податку, проте законодавчо визначено, що від сплати земельного податку звільняються:
28 Січня, 2021 р., 07:09
Зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.

21 Січня, 2020 р., 09:06
Чіткі критерії допоможуть визначитися яким законодавством керуватися при оформленні залучення фізичних осіб до праці: трудовим чи цивільним.

16 Січня, 2020 р., 16:28
Ратнівське бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році

16 Січня, 2020 р., 12:00
    Поділ спільного майна подружжя може бути здійснено під час існування шлюбу, у процесі його розірвання, а також після розірвання шлюбу у добровільному або судовому порядку. Про особливості поділу майна подружжя – консультують юристи Ратнівського бюро правової допомоги.