Правова допомога

24 Липня, 2021 р., 12:41
Відкриття ринку землі дoзвoлилo грoмaдянaм вільнo купувaти тa прoдaвaти землі cільcькoгocпoдaрcькoгo признaчення, які нaлежaть їм нa прaві привaтнoї влacнocті.
26 Травня, 2021 р., 07:57
Право земельного сервітуту
28 Січня, 2021 р., 07:12
Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі є платниками земельного податку, проте законодавчо визначено, що від сплати земельного податку звільняються:
28 Січня, 2021 р., 07:09
Зміна умов договору оренди землі здійснюється за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору оренди землі спір вирішується в судовому порядку.

21 Січня, 2020 р., 09:06
Чіткі критерії допоможуть визначитися яким законодавством керуватися при оформленні залучення фізичних осіб до праці: трудовим чи цивільним.

16 Січня, 2020 р., 16:28
Ратнівське бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про нові правила декларування у 2020 році

16 Січня, 2020 р., 12:00
    Поділ спільного майна подружжя може бути здійснено під час існування шлюбу, у процесі його розірвання, а також після розірвання шлюбу у добровільному або судовому порядку. Про особливості поділу майна подружжя – консультують юристи Ратнівського бюро правової допомоги.