Правова допомога

23 Лютого, 2024 р., 10:41
Безоплатна допомога юриста військовослужбовцям та ветеранам війни
13 Лютого, 2024 р., 10:58
9,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали вторинну правничу допомогу у 2023 році
09 Січня, 2024 р., 14:39
Які суми доходу дають право на безоплатну допомогу із зверненням до суду у 2024 році
20 Жовтня, 2023 р., 08:04
Діти з 14 років, які мають намір скасувати своє усиновлення, можуть звернутися по безоплатну правничу допомогу.
30 Травня, 2023 р., 10:49
Отримання поранення під час бойових дій може бути серйозним випробуванням для військовослужбовця, адже крім фізичних травм, він також може стикнутися з низкою юридичних питань, включаючи підтвердження свого поранення. Пропонуємо вашій увазі покрокову інструкцію, що може допомогти військовослужбовцям підтвердити свою травму:
01 Травня, 2023 р., 07:13
    Усиновлення дітей в Україні в умовах воєнного стану здійснюється  у відповідності до норм чинного законодавства, а саме: Сімейного кодексу України та Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей затвердженого урядовою постановою від 8 жовтня 2008 року № 905.
01 Травня, 2023 р., 07:12
Реалії нашого життя такі, що більшість свого часу ми проводимо в мережі інтернет. Сьогодні інтернет – це простір для спілкування, знайомств, навчання та роботи. Однак виникає просте питання чи є цей простір, дійсно, безпечним для наших дітей, адже останнім часом випадків сексуального насильства і шахрайства серед дітей під час використання інтернету значно побільшало, тому кожен має знати про небезпеку, яка може чекати на наших дітей в інтернеті.
01 Травня, 2023 р., 07:08
    Загально відомо, що дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу.
31 Березня, 2023 р., 07:45
Студенти, які здобувають освіту на контрактній основі, мають право на певну компенсацію вартості освітніх послуг. Законодавством встановлена можливість повернути частину податку з суми, сплаченої за кожний навчальний рік – це так звана «податкова знижка». Право на податкову знижку за навчання мають лише фізичні особи, які отримують офіційно зарплату та платять з неї податок на доходи.
31 Березня, 2023 р., 07:44
Українці, які через війну виїхали за межі своєї держави і досягли пенсійного віку, можуть оформити та отримувати пенсію, перебуваючи за кордоном.