Електрична енергія

Електрична енергія (09310000-5) (код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2020-12-28-006426-c

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено з урахуванням діючих державних стандартів якості, яким повинен відповідати відповідний вид товару.

Технічні та якісні характеристики (параметри якості) електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення».

Постачальник повинен забезпечити дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг електропостачальника, які передбачені Постановою НКРЕКП від 12.06.2018  № 375 (зі змінами).

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання закладами та установами Самарівської територіальної громади електричної енергії у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі, що включають в себе регульовані тарифи на послуги передачі  електричної енергії.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 322000,00 грн (триста двадцять дві тисячі грн 00 коп.)