М'ясо свинини, філе куряче, стегно куряче

М'ясо свинини, філе куряче, стегно куряче (код ДК 021:2015: 15110000-2: М’ясо)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2021-01-11-002146-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

1. Учасник, з яким буде укладено договір поставки в результаті процедури, для підтвердження якості продукції зобов’язаний при поставці кожної партії товару надавати Замовникові завірені належним чином копії документів, які підтверджують його походження, якість та безпеку, відповідність державним стандартам (ґатунок, категорія, дата виготовлення на підприємстві, термін реалізації, умови зберігання тощо). Документи, що супроводжують товар та упаковка товару повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

Якщо поставлений товар виявиться неякісним, або таким, що не відповідає умовам, Постачальник зобов’язаний замінити цей товар. Всі витрати, пов’язані із заміною товару неналежної якості несе Постачальник.

2 . Продукція, що буде поставлятись згідно з договором по запиту цінових пропозицій повинна відповідати ДСТУ, які встановлені для відповідного виду продукції та не містити генетично модифікованих організмів.

3. При перевезенні продуктів харчування повинні використовуватись такі транспортні засоби та/або контейнери, що є чистими, утримуються у належному стані, що забезпечує захист харчових продуктів від забруднення, та мають таку конструкцію, що  забезпечує результативне чищення та/або дезінфекцію.

4. Доставка, розвантаження та навантаження продукції забезпечується Учасником;

5. Поставка товару здійснюється у строки, визначені умовами договору на підставі заявки Замовника. Кожна партія товару супроводжується документами, які підтверджують відповідну якість товару (сертифікати, посвідчення якості, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, тощо);

6. Учасником повинні бути застосовані заходи із захисту довкілля.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання освітніми закладами Самарівської сільської ради м'яса для харчування дітей у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 403100,00 грн (чотириста три тисячі сто грн 00 коп.)