Масло Селянське 73%

Масло Селянське 73% (код ДК 021:2015: 15530000-2: Вершкове масло)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2021-01-12-001822-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997р. №771/97-ВР (зі змінами) та діючим стандартам ДСТУ 4399:2005.

Найменування

Масло Селянське 73%

Зовнішній вигляд – висококалорійний жировий молочний продукт, якій повинен вироблятися з вершків або продуктів перероблення коров’ячого молока, яке має притаманний йому смак. Окрім жиру, в масло переходять всі складові частини вершків – фосфатиди, білки, лактоза, вітаміни, вода. Жирність – не менше 73 %. Органолептичні показники: смак та запах – хороший, консистенція – хороша, пластична, колір – однорідний.

Запах - чистий, характерний для вершків, без сторонніх запахів.

Смак - чистий, добре виражений вершковий, можливий присмак пастеризації. Без сторонніх присмаків.

Строк зберігання вершкового масла у холодильниках та базах складає (з моменту виготовлення):

-           при температурі – від 0°С до мінус 5°С включно - 35 діб;

-  при температурі – від мінус 6°С до мінус 11°С включно - 60 діб;

-           при температурі – від мінус 12°С до мінус 18°С включно - 75 діб;

Транспортна та споживча тара повинна бути чиста, неушкоджена, добре запакована, з відповідним маркуванням. Маркування: назва та адреса виробника, повна назва продукту, його склад, кінцева дата споживання або дата виробництва та строк придатності, умови зберігання, маса нетто, брутто, тара, номер партії, інформаційні дані про харчову цінність 100 г. продукту, штрих-код ЕАН та ін.

Поставка товару повинна здійснюватися у спеціалізованому транспорті з холодильним обладнанням з відповідною температурою та вологістю, згідно зі стандартами.

Оцінка якості - згідно з ДСТУ 4399:2005

Термін придатності не більше ніж зазначено в сертифікаті якості/відповідності.

Технічні вимоги до товару:

1. Термін придатності: повинен бути вказаний в супровідній документації.
  2. Терміни та умови його зберігання не порушені.
  3. Упаковка (при наявності) товару повинна бути не пошкоджена.
  4.  Строк поставки товарів: щоденно, окрім вихідних, протягом 2021 року. Термін поставки може змінюватись згідно потреб навчальних закладів)

5. Кожна партія товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його якість та безпеку. Документи, що супроводжують товар повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

6. Доставка та розвантаження на харчовий склад постачальник здійснює своїми силами та своїм транспортним засобом.

Якісні вимоги до предмету закупівлі:

1.Товари, які закуповуються, повинні бути зареєстровані в Україні та мати дозвіл на застосування (використання) відповідно до вимог, визначених Законодавством.

2.На момент поставки товару залишковий термін його придатності повинен  бути не меншим, ніж 80% загального терміну придатності.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання масла учнями  закладів освіти Самарівської сільської ради у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 80000,00 грн (вісімдесят тисяч грн 00 коп.)