Деревина дров'яна непромислового використання

Деревина дров'яна непромислового використання (код ДК 021:2015: 03410000-7: Деревина)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2021-01-19-002727-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати ДСТУ 3243-88

Дрова твердих порід(листяні та/або хвойні  породи). Розмір (довжина) в межах 1-1,9 м. Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилася не повинна перевищувати 30 мм. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори. Дрова повинні бути без гнилі та трухлявини.;

3. Учасник визначає ціну на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, а також витрат на  транспортування, завантажування, розвантажування та інших витрат, визначених законодавством. Оплата  безготівковим  розрахунком.

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватись заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів використання деревини дров'яної непромислового призначення  у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 329020,00 грн (триста двадцять дев'ять тисяч двадцять грн 00 коп.)