Риба морожена (хек)

Риба морожена (хек) (код ДК 021:2015: 15220000-6: Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2021-01-12-002325-a

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, чинним нормативним документам, затвердженим у встановленому законодавством порядку, відповідати вимогам Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів» від 23.12.1997р. №771/97-ВР (зі змінами) та діючим стандартам ДСТУ (4378:2005, 4868:2007).

Найменування

Риба морожена (хек)

Риба ціла морська хек повинна бути свіжоморожена, не містити побічних включень, не мати сторонніх присмаків і запахів.

Має температуру в товщі м’язів -6 -10С0 і нижче. Поверхня риби повинна бути чиста, природного забарвлення, без зовнішніх пошкоджень, правильного оброблення, з цільною консистенцією і запахом, властивим запаху свіжої риби. Не допускається риба заморожена більше одного разу.

Поверхня упаковки повинна бути чиста, без зовнішніх пошкоджень. Допускаються свіжоморожена риба строком придатності не менше 80 % від загального строку придатності.

Якість товару повинна відповідати діючим стандартам та вимогам ДСТУ. Без ГМО.

Технічні вимоги до товару:

1. Термін придатності: повинен бути вказаний в супровідній документації.
  2. Терміни та умови його зберігання не порушені.
  3. Упаковка (при наявності) товару повинна бути не пошкоджена.
  4.  Строк поставки товарів: щоденно, окрім вихідних, протягом 2021 року. Термін поставки може змінюватись згідно потреб навчальних закладів)

5. Кожна партія товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його якість та безпеку. Документи, що супроводжують товар повинні містити чітку інформацію про дату виготовлення товару.

6. Доставка та розвантаження на харчовий склад постачальник здійснює своїми силами та своїм транспортним засобом.

1. Розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Закупівля проводиться на очікувану вартість, яка визначена з урахуванням фактичних обсягів споживання учнями закладів освіти Самарівської сільської ради риби у 2020 році та ринкових цін на даний вид товару на момент оголошення закупівлі.

Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі: місцевий бюджет, 122000,00 грн (сто двадцять дві тисячі грн 00 коп.)