Зліт   туристів – краєзнавців

Дата: 11.06.2018 09:47

7 червня  проходив  зліт   туристів – краєзнавців  серед учнівської молоді  Самарівської ОТГ    в с. Самари   на березі озера Луки .  В зльоті брали участь  5 команд  навчальних закладів Самарівської  сільської ради.

Юні туристи – краєзнавці змагалися в туристичній естафеті, в’язанні вузлів, розпалюванні багаття, в конкурсі на приготування туристичної страви, в історичній вікторині та  в конкурсі  художньої самодіяльності.

Високу туристську майстерність показала команда  НВК  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня  - дитячий садок» с. Залухів, які й зайняли І місце. Лише на 1 бал від переможців відстала команда НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня  - дитячий садок» ім. Петра Штика с. Самари і зайняла ІІ місце.  А ІІІ місце в запеклій боротьбі отримала команда НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступеня  - дитячий садок» с. Язавні.

Команди – переможці були нагороджені грамотами Самарівської ОТГ. А всі учасники зльоту  туристів – краєзнавців  отримали великий заряд позитивних емоцій, мали можливість полюбуватись  чарівною красою озера Луки і знайти нових друзів.