НАВЧАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ САМАРІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 03.07.2018 14:00

03 липня 2018 р. в навчально-виховному комплексі "загальноосвітня школа І - ІІІ ступеня - дитячий садок" імені Петра Штика с.Самари, відбулася зустріч з Малиновським Валентином Ярославовичем - українським вченим-політологом, педагогом,  громадсько-політичним діячем.

В рамках проекту "Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні" обговорення відбувалось за програмою : 1) правове поле місцевого самоврядування; 2 ) права, обов'язки та організація роботи депутатів.Представництво інтересів жителів громади.; 3) ресурси громади та розпорядження ними ; 4) розвиток територіальної громади.

На прикінці обговорення було сказано :" Місцева перевага ,яка може бути використана у якості стартової точки зростання називається якірною точкою. Для різних громад така якірна точка може бути більшою чи меншою, помітною відразу чи прихованою.Але вона точно є і її потрібно просто ідентифікувати"  от і всі учасники навчання задумались над «якірною точкою» Самарівської ОТГ.

Голова Самарівської ОТГ Маргес Микола Володимирович та Малиновський Валентин Ярославович

учасники навчання