Дата: 13.07.2018 15:02

12 липня 2018 року працівники Ратнівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організували засідання групи взаємопідтримки для учасників АТО та членів їх сімей на території Самарівської об’єднаної територіальної громади. Участь в заході взяли психолог Центру Катерина Бірук, в.о. начальника відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення Світлана Сянькова, головний спеціаліст бюро безоплатної правової допомоги Євгенія Супрунюк та заступник голови ОТГ з гуманітарних питань Галина Хомук. В ході зустрічі обговорювалися питання оплати житлово-комунальних послуг, користування транспортом, забезпечення житлом, а також психологічної реабілітації та санаторно-курортного лікування. По завершенню обговорення з присутніми було проведено психологічне тестування.