З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 23.08.2018 15:43

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи.

Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави.

Вітаю всіх вас зі святом, бажаю вам мирного неба, благодаті, злагоди та душевної величі. Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу Вам, шановні земляки, міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Самарівський сільський голова     Маргес.М.В.