ВСІХ ОСВІТЯН ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!!!

Дата: 03.10.2018 18:51

Напередодні Дня працівників освіти в теплій атмосфері  відбулися урочистості з нагоди вшанування  освітян  Самарівської територіальної громади.
      З вітальними словами до присутніх освітян та гостей заходу звернулись сільський голова Маргес Микола Володимирович, депутат районної ради, заступник сільського голови Тарасюк Віталій Васильович, виконуюча обов’язки старости с. Межисить Гурич Ірина Василівна. На святі були відзначені Грамотами управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації  вчитель фізики та математики НВК с. Язавні Октисюк Галина Пилипівна,  вчитель трудового навчання ЗОШ с. Межисить Неводнічик Олександр Мойсейович,  вчитель біології Приймачук Лариса Іванівна, вчитель  української мови та літератури ОЗЗСО « Самарівський ліцей імені Петра Штика» Хвесик Галина Василівна. Також  окремі працівники  закладів загальної середньої освіти Самарівської ОТГ були відзначені грамотами сільського голови.

Для освітян чудові музичні вітання линули від  учнів, вчителів та культпрацівників.  Віночок веселих українських пісень  дарував  народний аматорських фольклорний колектив «Джерело» сільського клубу села Язавні під керівництвом Олени Баранчук.