Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Самарівської ОТГ

Дата: 31.10.2018 08:58

29 жовтня на базі ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім. Петра Штика» відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів Самарівської ОТГ. Учасники засідання працювали над темою «Нова українська школа – новий зміст освіти». Під час актуального діалогу педагоги познайомилися з основними положеннями Закону України «Про освіту» у контексті проблем реформування початкової школи, з моделями освіти, на які орієнтується Україна.  До уваги вчителів була представлена презентація по Державному стандарту початкової освіти.  Велику увагу було приділено питанню інтеграції та інтегрованому навчанню, плануванню тематичного тижня. Також педагоги оглянули як організоване освітнє середовище нинішніх першокласників, створили портрет сучасного педагога початкової освіти.