Методоб’єднання вчителів суспільно-природничого циклу

Дата: 05.11.2018 15:42

В  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садок» с. Самари-Оріхові  в перший день листопада зустрілися педагоги навчальних закладів Самарівської  ОТГ  суспільно-природничого циклу  для обговорення важливих питань щодо виявлення, розвитку  обдарованих   дітей. Висвітлюючи тему «Науково-методичні засади організації роботи з  обдарованими дітьми», голова  метод об’єднання  Приймачук Л.І. на «педагогічних посиденьках» ознайомила присутніх  з  науково-теоретичними, методичними засадами  виявлення та розвитку творчих обдарувань.

Під час презентації досвіду роботи вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок» с. Самари-Оріхові Оніщук Михайло Володимирович розповів про особливості підготовки учнів до предметних олімпіад з історії та правознавства, а вчитель правознавства ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім. П.Штика»  Штик Оксана Василівна – зі складностями під час проведення турнірів з правознавства, адже учні під її керівництвом здобули перемогу в ІІ турі та взяли участь в обласному етапі. Учитель біології  НВК  с. Самари-Оріхові Приймачук Лариса Іванівна висвітлила актуальність та необхідність проведення турнірів, як оптимального засобу розвитку творчих обдарувань, соціально-значущих компетентностей учнів;  поділилася досвідом підготовки учнів до біологічних турнірів, після чого учні школи продемонстрували елемент рольової турнірної гри.

Висвітлюючи соціально-психологічні проблеми дитячої обдарованості, практичний психолог НВК  с. Самари-Оріхові  Тарасюк  Тетяна Віталіївна провела  тренінг-вправу для вчителів «Психолого-педагогічний супровід обдарованих дітей», де педагоги креативно створювали образи учнів з різними видами обдарувань.

Про  шляхи удосконалення освітнього процесу та підвищення результативності роботи вчителів історії та правознавства під час групової форми роботи говорила  учитель історії ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім. П.Штика» Супрунюк Зоя Володимирівна, а голова методичного об’єднання суспільно-природничого циклу Приймачук Лариса Іванівна  тим часом ознайомила вчителів природничого циклу з особливостями формування медіаграмотності учнів, проведення конкурсу фахової майстерності з природничих дисциплін «Учитель року -2019».

Завершила методичне об’єднання  релаксаційним комплексом «Квітка в долонях» практичний психолог Тарасюк Тетяна Віталіївна, де педагоги мали змогу зануритися в світ дитинства та почерпнути енергії, наснаги для того, щоб кожного свого учня зробити впевненим у собі та щасливим.