Семінар працівників закладів дошкільної освіти Самарівської ОТГ на тему: «Взаємодія вихователя і логопеда в розвитку мовленнєвих здібностей дітей дошкільного віку».

Дата: 25.01.2019 10:23

24 січня в дитячому садку с. Самари пройшов семінар працівників закладів дошкільної освіти Самарівської ОТГ на тему: «Взаємодія вихователя і логопеда в розвитку мовленнєвих здібностей дітей дошкільного віку».

Розпочався семінар виступом голови методобєднання Штик Людмили Іванівни.

Людмила Іванівна розповіла про співпрацю вихователя і логопеда, про корекційну роботу, про тісний контакт який має бути між логопедом і вихователем.

Після виступу всі присутні побачили логопедичне заняття на тему: «Автоматизація звука л у відкритих словах» яке провела з дітьми логопед Шинкарук Марина Михайлівна.

Під керівництвом Марини Михайлівни відбувся логопедичний тренінг для вихователів

Під час тренінгу всі присутні ознайомилися з різними видами артикуляційних вправ, розглянули і обговорили причини мовленнєвих порушень у дітей і їх наслідки. Всі учасники семінару взяли активну участь у виконанні всіх підготовленних завдань. В кінці семінару обговорили різні наболілі питання. Семінар пройшов повчально і цікаво.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)