Зустріч з воїнами-афганцями

Дата: 14.02.2019 08:00

13 лютого в ліцеї відбулася зустріч приурочена тридцятиріччю виведення військ з Афганістану. Старшокласники зустрілися з матір’ю воїна-інтернаціоналіста Петра Штика та представниками спілки воїнів-афганців району. Учні розповіли вірші про трагічні сторінки історії українських солдатів у далекому Афганістані та вшанували пам'ять свого земляка Петра Штика хвилиною мовчання. Словами подяки звернулися до матері Олександри Володимирівни, Філіпчук Сергій Іванович голова спілки ветеранів воїнів-афганців району, голова Самарівської ОТГ Маргес Микола Володимирович та директор ліцею Супрунюк Зоя Володимирівна. Всі присутні відвідали кімнату пам’яті Петра Штика та могили воїнів-афганців.

/Files/images/2019_rk/20190213_130448.jpg/Files/images/2019_rk/20190213_122348.jpg