Клички запрошують десятикласників до «Обріїв майбутнього»

Дата: 14.02.2019 10:41

Фото без описуKlitschkoFoundation запрошує десятикласників-підліток, які прагнуть якомога більше знати про світ навколо себе, критично мислити та оточити себе людьми зі схожими цінностями – подаватися на філософський семінар для підлітків «Обрії майбутнього». Дедлайн 17 лютого 2019 року.

За крок до дорослогожиттяпідліткипрагнутьзнайтивідповіді на питання: Хто я є і ким хочу стати? У якомусуспільстві живу? Якогожиття я прагну? Щоробить мене щасливим? Яка моя місія в житті? Відповіді на них, без сумніву, визначаютьжиттєвий шлях людини. І шукати їх  потрібно самостійно.

Проект створений, абирозвинути у молодінавички критичного мислення та ціннісно-орієнтованоголідерства, навчитипідлітківформулюватицілі на майбутнє, датиможливістьобговоритивиклики, з якими вони щоднязіштовхуються.

До участізапрошуютьсявмотивованікреативніпідліткивіком 14-16 років, якінавчаються в 10 класі, готовімислити нестандартно, брати на себе відповідальність за зміни у суспільстві, ставати рупором прогресивнихідей.

Кількістьучасників - 20 підлітків з усієїУкраїни.

Заповнюй анкету до 17 лютого (заповнити анкету)

Дізнавайсябільше про проект (перейти)

Дати проекту - 24-26 березня 2019 р.

Проект організовуєтьсяKlitschkoFoundation у співпраці з TheAspenInstituteKyivу рамках програмиAspenTeens.

Офіс реформ, Волинське РВ Асоціації міст України

Контактна інформація: