Робоча поїздка в інклюзивно - ресурсний центр

Дата: 28.02.2019 14:32

25 лютого 2019 року заступник голови  з гуманітарних питань Самарівської об’єднаної  територіальної громади Галини Хомук, керівники закладів освіти ОТГ здійснили робочу поїздку в комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Ратнівської районної ради.

Директор інклюзивно-ресурсного центру Олена Рудчик презентувала комунальну установу, ознайомила присутніх з напрямками   роботи центру.  У формі дискусії   було обговорено питання нормативно-правового поля, що стосується освіти дітей з особливими потребами, зокрема  індивідуальної форми та інклюзивного навчання. Олена Рудчик  зосередила увагу директорів на  необхідності проведення просвітницької діяльності  серед батьків, педагогічних працівників  щодо права дітей з особливими  потребами на здобуття якісної та доступної  освіти. Директори висловили свою позицію щодо необхідності укладання договору про співпрацю та співфінансування між інклюзивно-ресурсним центром та Самарівської ОТГ з метою забезпечення  реалізації права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами.