Про підсумки проведення конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття»

Дата: 17.04.2019 11:01

Відповідно до  розпорядження  голови Самарівської сільської ради №25 від  26 березня 2019 року «Про проведення конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» серед закладів загальної середньої освіти», з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, формування естетичного смаку, підвищення ролі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у вихованні підростаючого покоління було проведено конкурс «Таланти ІІІ тисячоліття» серед закладів загальної середньої освіти Самарівської ОТГ в номінаціях  «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-ужиткове мистецтво» .

В конкурсі взяли участь усі заклади загальної середньої освіти об’єднаної громади і представили 19 виробів:  малюнок, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, художнє різьблення по дереву, художнє плетіння, художня вишивка, народна лялька,  бісероплетіння, вироби з природних матеріалів, живопис та інші техніки виконання.

Журі відзначає оригінальність і самобутність виконавської майстерності учнів НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня - дитячий садок с. Самари – Оріхові Октисюка Арсена Миколайовича та  Шинкарука Артема Володимировича (виріб «Поліська хата») та Белаш Ангеліни Романівни   й  Шинкарук Христини Олександрівни (виріб «Великодня прикраса»), учениці  ОЗЗСО  «Самарівський ліцей ім. Петра Штика» Сидорук Олександри Володимирівни (малюнок «Моє село, моя родина, моя рідна Україна»),  учня  ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить Октисюка  Дмитра Сергійовича (виріб «Сова»), учня НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Язавні  Штика Тараса Васильовича ( виріб «Котик»).

Роботи цих учнів і будуть представлені від громади на обласний конкурс "Таланти ІІІ тисячоліття".