Суперкубок району з футболу у Самарах!!!

Дата: 02.05.2019 12:08
Кількість переглядів: 1400

1 травня 2019 року в смт. Ратне на стадіоні ПМК-8 відбувся  Суперкубок району з футболу  між командами сіл Заброди та  Самари.

В ході гри першими  гол забили забродівці.  На 43 –їй хвилині самарійські футболісти  зрівняли рахунок (гол забив Тарасюк Богдан Петрович)  і  основний час  гри закінчився   в нічию. Було призначено додаткових 2 тайми по 15 хвилин. Самарівські футболісти згуртувались в грі і забили у ворота суперника ще два голи, авторами яких були Шинкарук Віталій Васильович та Шинкарук Олександр Олександрович.  Суперкубок району з футболу виграла команда  села Самари з рахунком 1:3.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ратнівської районної державної адміністрації Андросюк В.С. привітав переможців і вручив перехідний Суперкубок  самарівським футболістам.

Вітаємо самарівських футболістів з перемогою!!!