День Самарівської громади

Дата: 12.08.2019 12:24

11 серпня в Самарівській об’єднаній територіальній громаді вперше  відсвяткували День Самарівської громади.

Святковий день розпочався  чемпіонатом  Ратнівського району  з футболу між командами Самари і Ратне. Радості не було меж, коли  гра закінчилась з рахунком 4:1, з блискучою і переконливою перемогою самарівців.

На   урочистому відкритті свята виступив голова Самарівської ОТГ   Микола  Маргес, який проаналізував перші роки становлення громади, відмітив позитивні результати. А далі були подяки і нагороди.

Подякою і подарунками голови Самарівської об’єднаної територіальної громади   були нагороджені:

- колектив навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - дитячий садок»  с. Самари- Оріхові за ефективну та результативну роботу з обдарованими дітьми у 2018-2019 навчальному році;

- у номінації  «Багатодітна  родина» - сім'ї  Шинкаруків - Василь Калістратович та Світлана Іванівна  та Павлючиків – Михайло Васильович і Тетяна Іванівна з села Язавні, які народили і виховують 12 дітей;

- у номінації «Відкрите серце» - родина Тарасюків з села Самари -Оріхові – Світлана   Іванівна та Микола  Миронович, які утворили дитячий будинок  сімейного типу і   виховують 12 дітей;

-в  цій же номінації «Відкрите серце» -  родина   Тарасюків з села Самари –  Олександр Іванович і Світлана Миколаївна, які утворили прийомну сім’ю  і виховують двох дітей;

-в  цій же номінації «Відкрите серце»  - жителька села Язавні Терещук Наталія Петрівна, яка стала опікуном своїм трьом племінникам;

-   «Життя прожити – не поле перейти», в цій номінації - старожила   громади Басюк Єфросинію Михайлівну, жительку села Самари, якій у квітні місяці виповнилось 102 роки;

- у номінації «Наймолодший житель громади» -   Баранчук Софійку  Іванівну, маленьку донечку Баранчиків -  Івана Ярославовича  та Оксани Миколаївни   з села  Язавні;

- у номінації  «Спортивна надія» -  юних самарівських дзюдоїстів: Тарасюка Давида Володимировича, Баранчука Владислава Миколайовича, Кортелісця Максима Сергійовича, Штика Олександра Олександровича,  які займали неодноразово призові місця не тільки на всеукраїнських, а й на міжнародних спортивних змаганнях.

З вітальним словом до присутніх звернувся помічник  народного депутата  Степана Івахіва  Бащук Володимир  Васильович, який  передав вітання   від депутата і також вручив Грамоту Верховної Ради України заступнику голови Самарівської ОТГ Тарасюку Віталію Васильовичу.

Комісар Ратнівського військового комісаріату підполковник Василь Шинкарук  вручив нагороди за участь в антитерористичній операції: Тарасюку Миколі Володимировичу, Бурко Василю Пилиповичу, Штику Олександру Васильовичу, Штику Олександру  Володимировичу, Касянчуку Андрію Володимировичу.

Кожен старостинський округ представляли виконуючі обов’язки старости та аматори художніх колективів сіл громади, працювали гостинні хатки.

Всі  учасники свята з нетерпінням чекали розіграшу лотереї, яка була безпрограшна і суперпризи (холодильник, мікрохвильова піч, вентилятор, електрочайник, пилосос, плед) були від Волинської обласної благодійної організації «Патріоти Волині».

Напередодні свята було оголошено фотоконкурс «Мій рідний край, моя земля» та  конкурс композицій «Щедрість рідної землі».  На конкурси були представлені  оригінальні, цікаві і фантастичні роботи. Журі визначило переможців цих конкурсів. У  фотоконкурсі  «Мій рідний край, моя земля» І місце зайняла робота сільської бібліотека села Залухів, ІІ місце – робота Приймачук Іванни з села Межисить, ІІІ місце – фото Макарук Галини, бібліотекаря села Самари.  В конкурсі  композицій «Щедрість рідної землі» І місце здобула робота «На ситих межах»   села Межисить, ІІ місце – композиція НВК с. Самари -Оріхові і ІІІ місце –НВК с. Залухів .

Працювала також виставка – продаж виробів, на якій великим попитом користувались кондитерські вироби Корнелюк Тетяни.

Дітвора отримала велике задоволення від різноманітних дитячих розваг.

А Свято День Самарівської громади  завершилось пізно вночі дискотекою під відкритим небом за участю ди-джея, запальними та веселими танцями.