ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Дата: 01.09.2019 09:09

Вітаю з Днем знань!

Нехай учнів попереду чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним, а педагоги допомагають осягати секрети наук. Бажаю, щоб один з найголовніших днів у вересні запам'ятався трепетним хвилюванням, усмішками та радістю. Старання, терпіння, удачі!
Кожному вчителю бажаю вдячних учнів, здійснення всього задуманого, блискучих результатів, мудрості, активності й здоров'я! Дякую, що ви ділитеся зі школярами своїми знаннями! Позитивних емоцій і відмінного настрою всім вам!

Сільський   голова  Микола  Маргес