Спільний семінар вчителів предметів суспільно - природничого циклу та з питань виховної роботи

Дата: 31.10.2019 15:39

30 жовтня на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари-Оріхові пройшов спільний семінар  вчителів суспільно-природничого циклу та з питань виховної роботи Самарівської ОТГ «Формування екологічної  свідомості та культури засобами освіти та виховання».

Учасники зібрання обговорили сучасні  екологічні проблеми у світі та Україні  й  регіональний рівень екологічних проблем та напрямки їх вирішення.

Під час роботи в групах поділилися досвідом   з питань реалізації  змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» на уроках суспільно – природничого напрямку вчителі Приймачук Л.І, Оніщук Л.В., Кацевич Г.П., Оніщук М.В.  Про актуальні проблеми екологічного інформування громадськості  розповіли  Магдисюк Л.С., бібліотекар НВК    с. Самари-Оріхові та  Петручик М.М., бібліотекар НВК с.Язавні.

Досвідом роботи по формуванню екологічної свідомості учасників освітнього процесу поділилася  заступник директора з  виховної роботи  НВК  с. Самари-Оріхові Шинкарук Л.В.

Цікавим   і пізнавальним був майстер – клас «Друге життя» побутових речей».

І на завершення семінару  всі  учасники відправились в літературно-екологічний круїз «Нас об’єднала природа».