Семінар вчителів предметів гуманітарного циклу

Дата: 07.11.2019 14:25

1 листопада в ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика Самарівської сільської ради Ратнівського району Волинської області» відбувся семінар учителів гуманітарного циклу Самарівської ОТГ на тему «Діяльнісний метод на уроках гуманітарного циклу як ефективний засіб формування ключових компетентностей учня».

Відкрила семінар заступник сільського голови з гуманітарних питань Галина Хомук, яка обмотивувала тему семінару, зазначивши, що діяльнісний метод сприяє виховати  особистість, яка обирає, оцінює, програмує і конструює різні види діяльності, що задовольняють потреби в саморозвитку й самореалізації.

Учитель зарубіжної літератури Цапук В.Й. розповіла присутнім про ефективність використання на уроках літератури та мови методу «Кубик Блума». Елемент практичного заняття довів, що цей метод сприяє не тільки кращому запам’ятовуванню матеріалу, а розвиває логіку, уміння аналізувати,творче мислення.

Демчук Н.С., учитель української мови та літератури, подала інформацію про технологію складання інтелект-карти. Учасники семінару в групах складали власні інтелект-карти на запропоновану тему та презентували їх.

Цікавим був отриманий досвід складання лепбуків, яким поділилася учитель англійської мови Шинкарук І.І. Присутні вирізали аплікації, клеїли, із захопленням виготовили книжки-лепбуки.

Скибук І.І., учитель англійської мови, заглибила учасників семінару у світ віртуальної реальності, ознайомивши всіх з використанням web-квестів та QR-кодів у навчальному процесі.

Учителі гуманітарного циклу Самарівської ОТГ отримали практичний досвід використання інноваційних методів та чимало позитивних емоцій під час колективної співпраці.

Демчук Н.С., учитель української мови та літератури ОЗЗСО «Самарівський ліцей імені Петра Штика»