ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 08.11.2019 08:37

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Самарівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

Вагомий внесок у відродження національної культури вносять і аматорські об’єднання Самарівської громади, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів та  бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Зичимо Вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Сільський голова  Микола Маргес