Семінар педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Дата: 22.11.2019 08:27

«Витоки здібностей і обдарувань

дітей – на кінчиках їхніх пальців. Від                                                                  пальців,     образно кажучи, йдуть найтонші струмочки, які живлять джерело творчої думки»

В. Сухомлинський.

«Виховання патріотичних почуттів   дошкільників засобами нетрадиційної образотворчої діяльності» - така тема семінару педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Самарівської ОТГ, який пройшов на базі НВК "загальноосвітня школа І-ІІ ступеня - дитячий садок" с. Язавні.

Досвідом роботи по вихованню патріотичних почуттів під час занять з образотворчого мистецтва  поділилась вихователь НВК с. Язавні Гусак Лариса Сергіївна. Учасники семінару відвідали заняття з образотворчої діяльності в старшій групі «Теремок»  на тему «Український віночок»,  на якому вихованці  малювали віночок технікою "штампування".

Майстер – клас  з  малювання сіллю  провела   вихователь Конюк Олена Вікторівна і  всі присутні з великим задоволенням  малювали червону калину.

Всі учасники семінару поділилися власним досвідом з використання  різних технік малювання і висловили вдячність господарям за цікавий і змістовний захід.