Семінар вчителів предметів фізико - математичного циклу

Дата: 28.11.2019 09:09

27 листопада на базі навчально –виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня—дитячий садок» с. Залухів пройшов семінар вчителів фізико – математичного циклу на тему «Роль предметів точного циклу у забезпеченні розвитку ключових компетентностей особистості школяра».      Лукашик Сергій Володимирович, директор НВК с. Залухів, презентував гостям свій заклад освіти.

В ході актуального діалогу досвідом роботи поділились педагоги закладу. Колос Марія Тимофіївна, вчитель математики, розповіла про критичне креативне мислення, як шлях активізації та реалізації творчого потенціалу учнів, зазначивши які ефективні форми і методи роботи використовує на своїх уроках. Про розвиток творчих компетентностей і креативного мислення на уроках інформатики розповіла вчитель Сильчук Юлія Ігорівна. Мельник Леонід Пилипович ознайомив учасників семінару як розвиток особистості учня засобами фізики впливає на підвищення ефективності навчання та провів з гостями гру “Поле Чудес”.

Виховний захід “Математичний БРЕЙН-РИНГ” підготувала вчитель математики НВК с. Залухів Савонік Анжела Михайлівна з учнями 6-8 класів. Підсумки семінару провела Хомук Галина Іванівна, заступник голови ОТГ з гуманітарних питань, акцентуючи увагу на практичності семінарів.