ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 06.12.2019 07:33

Шановні жителі Самарівської громади, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише провідника та виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями. Тільки така влада є й справді народною — владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади та в інтересах громади.

Упевнений, що тільки разом, спільними зусиллями ми зробимо все для того, щоб Самарівська громада була територією активного розвитку, розбудови та  процвітання, успішним прикладом реформи децентралізації.

Бажаю всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей для процвітання нашої землі!

З повагою,  голова   Самарівської громади   Микола Маргес