Самарівські футболісти – чемпіони району з міні-футболу

Дата: 28.01.2020 10:42

26  січня  відбувся фінал  відкритого Чемпіонату Ратнівського району з міні-футболу (чоловіки)   у 2020 році, в  якому за першість змагалися команди Старовижівського району, Самарівської  об’єднаної територіальної громади, села Гірники та смт. Ратне.

У напруженій боротьбі за  чемпіонський титул зійшлися  футбольні команди  Самарів та Гірник і перемогу здобули самарівці.  В черговий раз команда Самарівської ОТГ підтвердила  чемпіонський  титул, була нагороджена перехідним кубком та дипломом, а гравці команди – грамотами та медалями.

Вітаємо команду футболістів Самарівської ОТГ з перемогою  і бажаємо подальших успіхів у змаганнях.