Конкурс юних читців поезії Т.Г. Шевченка

Дата: 21.02.2020 15:51

З метою опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді 21 лютого  в Самарівській  громаді  пройшов конкурс юних читців  поезії  Тараса Григоровича Шевченка, в якому взяли участь представники усіх навчальних закладів.

Переможцями конкурсу стали:

• у середній групі – Сидорук Анастасія Володимирівна, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня – дитячий садок» с. Самари – Оріхові ( керівник: Самарчук Зіна Сергіївна,   вчитель української мови та літератури);
  • у старшій групі - Колядюк Катерина Іванівна,  учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня  - дитячий садок с. Межисить ( керівник: Устинова Валентина Андронівна, вчитель української мови і літератури ).

Вітаємо переможців  і бажаємо перемоги на районному конкурсі читців поезії Т.Г. Шевченка!