Семінар вчителів початкових класів

Дата: 27.02.2020 06:55

24 лютого 2020р. на базі ОЗЗСО «Самарівський ліцей ім. Петра Штика» відбувся семінар вчителів початкових класів Самарівської ОТГ. В роботі семінару взяла участь заступник голови ОТГ з гуманітарних питань Хомук Г.І. Семінар складався із двох блоків. Перший – тренінгове заняття «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя та учнів». Його провела голова МО Сидорук Л.П. У другому – практичному – вчителі початкових класів мали змогу познайомитися, опрацювати, спробувати інтерактивні форми організації навчальної діяльності молодших школярів на уроках математики. Технологією «сторітелінг» зацікавила колег Лях І.В.. Про технологію «кольорові капелюхи» розповіла Макарук Н.В., яка провела практичне заняття з використанням цієї технології. З «кейс-технологією» присутніх познайомила Оніщук Н.М. Першими спробами використання «перевернутого навчання» поділилася Кацевич Г.В.. Про технологію «боншо» розповіла Тарасюк Л.Л, а  про технологію «квестів» - Гурич Н.М.

Семінар пройшов змістовно, цікаво. Вчителі здобули не тільки нові знання, але й отримали практичні навички втілення в життя педагогіки партнерства як продуктивної форми взаємодії вчителя та учнів.

Голова методичного об’єднання  Сидорук Л.П.