Семінар-практикум методоб’єднання  вчителів спортивно-естетичного та технологічного циклів

Дата: 28.02.2020 07:43

« Традиція – це та частина нашого минулого,

яка допомагає  нам перебратися у майбутнє»

Під  таким девізом 26.02.2020 р.  відбувся семінар-практикум методоб’єднання  вчителів спортивно-естетичного та технологічного циклів Самарівської ОТГ на базі  НВК «ЗОШ  І-ІІ ст.-дитсадок» с.Язавні,  тема якого - «Застосування народознавчих засобів у становленні особистості школяра як елемент національно-патріотичного виховання». Програма семінару була насичена пізнавально-творчою роботою. Гостинно вітала прибулих директор НВК  Гусак Г.М., яка передала слово вчителям-предметникам, членам даного методобєднання, котрі презентували власні  народознавчі доробки, ділились досвідом національно-патріотичного виховання школярів. Наступним етапом роботи була панорама майстер-класів: «Маленьке яйце із величезним змістом» (координатор – Миронюк Віталіна Віталіївна,вчитель трудового навчання) та  «Декоративна писанка» ( під керівництвом  Штик Наталії Миколаївни, вчителя образотворчого мистецтва). Усі колеги були зацікавлені творчою діяльністю й із задоволенням брали участь у ній. Пізнавально - інформативною була доповідь вчителя фізичного виховання Самарівського ОЗЗСО Цапука О.В. на тему «Популяризація здорового способу життя через впровадження в освітній процес Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів  «Cool games». Гарним завершенням семінару стала спортивно-розважальна програма «Козацькі забави», яку із учнями підготували вчитель фізичного виховання Тарасюк Віталій Васильович та вчитель музичного мистецтва  Кіпень Віта Іванівна. У завершальному Колі спілкування заступник голови Самарівської ОТГ з гуманітарних питань Хомук Галина Іванівна подякувала усім учасникам за цікаву  творчу співпрацю, побажала гарних звершень і натхнення у подальшій праці.

Керівник методичного об’єднання  Зданевич В.С.