Семінар педпрацівників закладів дошкільної освіти

Дата: 02.03.2020 08:19

25 лютого  на базі дитячого садка НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня  - дитячий садок» с. Самари – Оріхові  відбувся семінар педагогічних працівників  закладів дошкільної освіти на  тему «Морально-духовне виховання дошкільників».

Відкрила семінар заступник голови Самарівської ОТГ з гуманітарних питань Хомук Галина Іванівна. Директор НВК  Халамай Євдокія Олексіївна коротко розповіла про навчально-виховний комплекс, про успіхи і досягнення.

Заступник директора з навчально-виховної роботи по дошкільному підрозділі Сидорук Валентина Степанівна розповіла і показала презентацію на тему «Засоби реалізації морально-духовного виховання в закладі дошкільної освіти».

Вихователька Тарасюк Юлія Анатоліївна провела з дітьми середньої групи заняття з розвитку мовлення на тему « Чарівна сила доброти». Після заняття відбувся тренінг на тему «Формування морально- духовних якостей дошкільників». Першу вправу тренінгу «Чаша бажань» провела Сидорук Валентина Степанівна. Другу вправу на тему « Художнє слово як засіб виховання духовно-моральних цінностей дошкільників» провела вихователь дошкільного підрозділу с. Самари Смокович Тетяна Василівна. Вихователь дитячого садка с. Залухів розповіла які поради батькам потрібно давати з морально-духовного виховання.

На завершення семінару  працівники дитячого садка  с. Самари-Оріхові поділилися досвідом співпраці з батьками  і показали казку «Коза-дереза на новий лад» за участю батьків.

Кожен учасник семінару висловив свою думку, побажання, обмінялися досвідом.

Керівник методичного об’єднання   Штик Л.І.