На Волині розпочали виплату одноразової допомоги.

Дата: 24.04.2020 11:20

На Волині розпочали виплату одноразової допомоги.

23 квітня 2020 року Головне управління Пенсійного фонду України у Волинській області розпочало фінансування виплати одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн.

Одноразову допомогу отримують пенсіонери, яким на 1 квітня 2020 року встановлено пенсійну виплату менше 5 тисяч гривень.

Пенсіонерам, які отримують пенсії через установи банків, кошти зарахують автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Нарахування одноразової допомоги проведено за матеріалами пенсійних справ і не потребує особистого звернення до органів Пенсійного фонду.

Заступник начальника головного

управління Пенсійного фонду

України у Волинській області                                               Т.КОШЛАТА