Волинська область, Ратнівський район

САМАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РАТНІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

30  квітня    2020 року                       село Самари                                     № 4/1

Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету

№3/2 від 22.04.2020 року «Про вжиття додаткових

обмежувальних заходів на території Самарівської

сільської ради щодо запобігання поширенню

гострої респіраторної хвороби COVID-19»

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», попередньо обговоривши з членами виконкому, виконавчий комітет   сільської  ради

В И Р І Ш И В :

гострої респіраторної хвороби COVID-19», а саме  в п.1 внести наступні редакції :

1.   З 01.05.2020 року на період карантину на території сільської  ради обмежити роботу торгівельних закладів до  20.00 год.,  крім аптек.

2.  Оприлюднити дане рішення шляхом його розміщення на вебсайті сільської  ради та ознайомити всіх керівників підприємств, установ та організацій, підприємців.

Сільський    голова                                                 М.В. Маргес