До уваги батьків майбутніх першокласників!!!
Відповідно Закону України «Про загальну середню освіту» та наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 щодо затвердження нового Порядку зарахування учнів до державних та комунальних закладів освіти інформуємо, що з 30 квітня 2020 року розпочинається зарахування дітей до 1 класу.
Батькам, або законним представникам необхідно подати документи до закладу освіти на зарахування дитини.
У зв’язку з карантинними заходами це можна зробити через електронну реєстрацію чи надіслати електронною поштою до обраного закладу у сканованій формі.
Електронна реєстрація дітей до першого класу розроблена і підготовлена в рамках проекту «ІСУО». Зазначимо, що електронна реєстрація майбутніх першокласників у системі «school.isuo.orq» є абсолютно безкоштовною для всіх користувачів. Інформаційна система управління освітою діє в усіх закладах освіти Самарівської ОТГ без виключення.
Для того, аби онлайн-зареєструвати дитину до 1-го класу, необхідно:
- зареєструватись на сайті за цим посиланням;
- обрати зі списку потрібний освітній заклад;
- створити онлайн-заяву;
- прикріпити скановані копії необхідних документів;
- по завершенні карантину особисто принести оригінали документів до закладу освіти.
Інструкція для батьків з реєстрації на сайті доступна за цим посиланням.
Детальну інформацію щодо переліку документів та алгоритму дій можна знайти на офіційних сайтах закладів освіти.