ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 29.05.2020 06:55

Шановні школярі, вчителі, випускники  та батьки Самарівської громади!

Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

2019-2020 навчальний рік був складним і незвичним роком. Цей виклик ви  успішно подолали, зуміли застосувати інформаційні технології при дистанційному навчанні.  І сьогодні я висловлюю слова вдячності  усім учасникам навчального процесу.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Бажаю вам віри і впевненості у завтрашньому дні, успіхів у складанні ЗНО.

Зичу всім добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою   голова  Самарівської громади    Микола Маргес