Вітання голови Самарівської сільської ради Миколи Маргеса з Днем Конституції України та Днем молоді!

Дата: 28.06.2020 09:07

Наприкінці червня в Україні відзначають важливе державне свято – День Конституції, яке цього року збіглося в часі з головним святом літа, сонця і краси – Днем молоді. І це символічно.

24 роки тому ухвалення Основного Закону нашої держави стало важливим етапом у розвитку української державності, сприяло стабілізації ситуації в країні, на багато років визначило основні напрямки нашого розвитку.

Вітаємо Вас з цим визначним національним святом. Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації на професійній ниві. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй насолоджу­ватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, завзятими до будь-яких справ. Тож нехай чистий погляд, світлий розум і гаряче серце дозволять Вам зростати та дола­ти найважчі перепони. Хай дух буде сильним, а вчинки сміливими і справед­ливими. І скільки б не пройшло років, зали­шайтеся в душі завжди молодими.

Щиро зичимо Всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги та увінчаються значними здобут­ками в ім’я процвітання нашої Батьківщини.

З найкращими побажаннями голова

Самарівської сільської ради Микола Маргес