Вітання сільського голови Миколи Маргеса з престольним святом жителів села Межисить

Дата: 23.07.2020 14:21

24 липня, коли Православна Церква молитовно вшановує пам’ять Святої Рівноапостольної княгині Ольги, жителі села Межисить відзначають  й престольне свято.

Самарівська сільська  рада складає свої найщиріші  вітання  громаді церкви Святої Рівноапостольської княгині Ольги села Межисить.

Нехай Божа милість допомагає Вам у Ваших щоденних турботах. Бажаємо духовного натхнення та Божої помочі на духовній ниві.

Нехай Свята Рівноапостольна  княгиня Ольга, яка є  покровителем Вашої парафії, накличе на Вас та Вашу громаду  благословення Господнє, додасть  життєвої сили  та наснаги для добрих  справ  і звершень .

Миру і Божої  Благодаті Вам та Вашим родинам на многії і благії літа !

З повагою та найщирішими побажаннями голова                                        Самарівської громади Микола Маргес