Вшанування пам'яті захисників України
Дата: 29.08.2020 10:23
Кількість переглядів: 654
29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Голова Самарівської сільської ради Микола Маргес, працівники сільської ради і культури, депутати вшанували пам'ять захисників України покладанням квітів до пам'ятного знака та хвилиною мовчання. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/95d74f57d3da63e8d065dfa125056cee.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/6dbe9ce2c5acec49ad1afab868796147.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/2c2aa472a956e86913fd4ff1eeb586f6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/d1f0e687f6bc392582740c73ad4ba6c7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/fef2c2a4e3b3d44cdadbbcb04f4b91d1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/fc5212763e21272f44991f394d8469bf.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/a8ecb4949e4cf26728119dd4e15a8e5b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04334655/0ebbb2a9a103f1808ed9ad1e2a20b14f.jpg)
« повернутися