Волинська область, Ковельський район

Футбольна команда Самарівської громади здобула ІІ місце в обласних змаганнях

Дата: 31.08.2020 12:11
Кількість переглядів: 831

29 серпня у с. Липини Луцького району  відбулись фінальні змагання  в Чемпіонаті  громадської організації «Волинська ТО ВФСТ «Колос» з міні-футболу за програмою обласних сільських  спортивних ігор  Волині -2020, присвяченого 70-річчя створення товариства «Колос».

У фінальних змаганнях брали участь команди: Княгининок, Ківерців, Любешова, Турійська, Горохова  та Самари  Ратнівського району.

Першу гру  футбольна команда Самарівської громади виграла з рахунком  7:2, а другу, на жаль, програла.  І за результатами всіх поєдинків футбольна команда Самарівської громади  здобула ІІ місце в Чемпіонаті  з міні-футболу за програмою обласних сільських  спортивних ігор  Волині -2020.

Наші найщиріші слова подяки і  вітання футбольній команді Самарівської громади. Зичимо здоров’я, благополуччя і багато перемог в майбутньому.Фото без опису