Вітання сільського голови Миколи Маргеса з Днем знань

Дата: 01.09.2020 07:32

Шановні вчителі! Дорогі учні, батьки!

Прийміть щирі слова вітання від виконавчого комітету, депутатського корпусу Самарівської сільської ради із традиційним вересневим святом першого дзвоника – із Днем знань.

Перший день осені завжди особливий, адже він розпочинає важливий період – час навчання. Знання – це сила. Без них неможливо розвиватися, будувати кар’єру, досягати особистісного росту. Цього дня для  81 першокласника  нашої громади  розпочнеться цікава мандрівка країною Знань і відкриттів. Бажаю їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у стінах рідних шкіл. Цьогорічний перший дзвоник сповістить їх про початок фінішної прямої, яку вони мають пройти з гідністю. Бажаю нашим майбутнім випускникам досягнути бажаних результатів у навчанні, здійснення мрій, впевненості в завтрашньому дні та досягнення поставленої мети

Найщиріші слова подяки висловлюю вчителям за їх щоденну, напружену працю. Бажаю не втрачати оптимізму, накопичувати позитив та знання, щоб щедро ними ділитись з учнями. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями і мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

Зичу всім успішного навчального року, здоров’я, тепла, а також злагоди та миру нашій Україні!

З повагою голова  Самарівської сільскої ради Микола Маргес